ROX05SJ30K
ROX05SJ30K TE Connectivity Passive Product
product-1-2176411-1.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 30K OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.295" L (2.50mm x 7.50mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 30 kOhms
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: RES 30K OHM 5% 1/2W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.295" L (2.50mm x 7.50mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 30 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX05SJ30K ROX05SJ30K Виробник : TE Connectivity Passive Product product-1-2176411-1.datasheet.pdf Description: RES 30K OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 30 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
ROX05SJ30K ROX05SJ30K Виробник : MINIREEL TE CONNECTIVITY / NEOHM 2847188.pdf Description: MINIREEL TE CONNECTIVITY / NEOHM - ROX05SJ30K - RES, 30K, 0.5W, AXIAL, METAL OXIDE