ROX05SJ39K
ROX05SJ39K TE Connectivity Passive Product
product-1-2176411-4.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 39K OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.295" L (2.50mm x 7.50mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 39 kOhms
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: RES 39K OHM 5% 1/2W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.295" L (2.50mm x 7.50mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 39 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX05SJ39K ROX05SJ39K Виробник : TE Connectivity Passive Product product-1-2176411-4.datasheet.pdf Description: RES 39K OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 39 kOhms