RP20-243.3SFW
RP20-243.3SFW Recom Power
RP20-FW.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 63°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 5.5A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
на замовлення 146 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 20W, Packaging: Tube, Features: OCP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 63°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 5.5A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Інші пропозиції RP20-243.3SFW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP20-243.3SFW RP20-243.3SFW Виробник : RECOM Power RP20_FW.pdf DC/DC Converters - Through Hole 20W DC/DC 1.6kV REG 4:1 9-36Vin 3.3Vout