Продукція > RECOM > RP20-4805SA
RP20-4805SA
RP20-4805SA RECOM
rp20-a.pdf
Виробник: RECOM
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 4A 20W 4-Pin Tube
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W DC/DC 1.6kV REG 36-75Vin 5Vout.
Інші пропозиції RP20-4805SA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP20-4805SA RP20-4805SA Виробник : Recom Power RP20_A.pdf Description: 20W DC/DC CONV 1"X1" 1.6KV
на замовлення 9 шт:
RP20-4805SA RP20-4805SA Виробник : RECOM rp20-a.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 4A 20W 4-Pin Tube
товару немає в наявності
RP20-4805SA RP20-4805SA Виробник : RECOM Power RP20_A-958470.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W DC/DC 1.6kV REG 36-75Vin 5Vout