RP40-4815DGW
RP40-4815DGW Recom Power
RP40-GW.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 1.33A, 1.33A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 40W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 1.33A, 1.33A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Інші пропозиції RP40-4815DGW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP40-4815DGW RP40-4815DGW Виробник : Recom Power RP40-GW.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP Module
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 86%
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV
товару немає в наявності
RP40-4815DGW RP40-4815DGW Виробник : RECOM Power RP40-GW.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 40W DC/DC 1.6kV REG 4:1 18-75in +/-15out