RPA20-2412DAW
RPA20-2412DAW Recom Power
RPA20-AW.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 830mA, 830mA
Supplier Device Package: 6-DIP Module
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 20W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 830mA, 830mA, Supplier Device Package: 6-DIP Module, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPA20-2412DAW RPA20-2412DAW Виробник : Recom Power RPA20-AW.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV
на замовлення 80 шт:
Кількість Ціна
RPA20-2412DAW RPA20-2412DAW Виробник : RECOM Power RPA20_AW.pdf DC/DC Converters - Through Hole 20W 9-36Vin +/-12Vout 830mA