RPP20-2412DW
RPP20-2412DW Recom Power
RPP20-2412DW.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.46" H (40.6mm x 25.4mm x 11.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -45°C ~ 97°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 89.4%
Current - Output (Max): 833mA, 833mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV
на замовлення 172 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 20W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.46" H (40.6mm x 25.4mm x 11.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -45°C ~ 97°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 89.4%, Current - Output (Max): 833mA, 833mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Інші пропозиції RPP20-2412DW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPP20-2412DW RPP20-2412DW Виробник : RECOM Power RPP20_2412DW-958460.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W DC/DC 2kV REG 4:1 9-36Vin +/-12out