Продукція > RECOM > RPP30-2412S
RPP30-2412S
RPP30-2412S RECOM
rpp30-2405s.pdf
Виробник: RECOM
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W 6-Pin Tube
на замовлення 202 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 30W DC/DC 3kV REG 2:1 18-36Vin 12Vout.
Інші пропозиції RPP30-2412S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPP30-2412S RPP30-2412S Виробник : Recom Power RPR30_Series.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 30W
на замовлення 44 шт:
RPP30-2412S RPP30-2412S Виробник : RECOM rpp30-2405s.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W 6-Pin Tube
товару немає в наявності
RPP30-2412S RPP30-2412S Виробник : RECOM Power RPP30-2412S-958516.pdf Isolated DC/DC Converters 30W DC/DC 3kV REG 2:1 18-36Vin 12Vout