Продукція > RECOM POWER > RPX-0.5Q-EVM-1
RPX-0.5Q-EVM-1
RPX-0.5Q-EVM-1 Recom Power
RPX-0.5Q-EVM-1.pdf
Виробник: Recom Power
Description: EVAL BOARD FOR RPX0.5Q
Packaging: Box
Voltage - Output: 0.8V, 1.8V, 3.3V, 5V, 12V, 15V or 24V
Voltage - Input: 4V ~ 36V
Current - Output: 500mA
Contents: Board(s)
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: RPX-0.5Q
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 84733020
Prozessorkern: RPX-0.5Q
Kit-Anwendungsbereich: Power-Management - Spannungsregler
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Prozessorhersteller: Recom Power
Lieferumfang des Kits: Evaluation Module RPX-0.5Q
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Unterart Anwendung: DC/DC-Abwärtswandler
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: RPX Series
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
RPX-0.5Q-EVM-1 RPX-0.5Q-EVM-1 Виробник : RECOM Power RPX_0_5Q_EVM_1-2952671.pdf Power Management IC Development Tools 2.5W 4-36Vin 5Vout 0.5A Eval