RPY-1.5Q-CT
RPY-1.5Q-CT Recom Power
RPY-1.5Q.pdf
Виробник: Recom Power
Description: 1.5A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE'
Features: Adjustable Output
Packaging: Bag
Package / Case: 17-PowerLFQFN Module
Size / Dimension: 0.20" L x 0.12" W x 0.06" H (5.0mm x 3.0mm x 1.6mm)
Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 109°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 1.5A
Supplier Device Package: 17-QFN (3x5)
Voltage - Input (Min): 4V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 34.8V
Number of Outputs: 1
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECOM POWER - RPY-1.5Q-CT - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, RPY-1.5Q Series, 7.5 W, 34.8 VDC, 1.5 A, PWM, tariffCode: 85423990, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 34.8VDC, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 1.5A, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar, DC/DC-Wandlermontage: Oberflächenmontage, Dimmsteuerung: PWM, Eingangsspannung, max.: 36VDC, euEccn: NLR, Eingangsspannung, min.: 4VDC, Produktpalette: RPY-1.5Q Series, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: -, Ausgangsleistung, max.: 7.5W, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPY-1.5Q-CT RPY-1.5Q-CT Виробник : RECOM Power RPY_1_5Q-2956200.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 7.5W 4-36Vin 5Vout 1.5A
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RPY-1.5Q-CT RPY-1.5Q-CT Виробник : RECOM POWER RPY-1.5Q.pdf Description: RECOM POWER - RPY-1.5Q-CT - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, RPY-1.5Q Series, 7.5 W, 34.8 VDC, 1.5 A, PWM
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 34.8VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.5A
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Oberflächenmontage
Dimmsteuerung: PWM
Eingangsspannung, max.: 36VDC
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 4VDC
Produktpalette: RPY-1.5Q Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 7.5W