Продукція > RECOM POWER > RPY-1.5Q-EVM-1
RPY-1.5Q-EVM-1
RPY-1.5Q-EVM-1 RECOM POWER
RPY-1.5Q-EVM-1.pdf
Виробник: RECOM POWER
Description: RECOM POWER - RPY-1.5Q-EVM-1 - Evaluationsmodul, RPY-1.5Q, Buck, PWM, 4V bis 36V, 1.5Aout
tariffCode: 84733020
rohsCompliant: YES
Lieferumfang des Kits: Evaluationsmodul RPY-1.5Q
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.5A
usEccn: EAR99
Ausgangsspannung: -
Core-Chip: RPY-1.5Q
Eingangsspannung, max.: 36V
Dimmsteuerung: PWM
euEccn: NLR
Bausteintopologie: Buck
Eingangsspannung, min.: 4V
Produktpalette: -
productTraceability: No
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECOM POWER - RPY-1.5Q-EVM-1 - Evaluationsmodul, RPY-1.5Q, Buck, PWM, 4V bis 36V, 1.5Aout, tariffCode: 84733020, rohsCompliant: YES, Lieferumfang des Kits: Evaluationsmodul RPY-1.5Q, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 1.5A, usEccn: EAR99, Ausgangsspannung: -, Core-Chip: RPY-1.5Q, Eingangsspannung, max.: 36V, Dimmsteuerung: PWM, euEccn: NLR, Bausteintopologie: Buck, Eingangsspannung, min.: 4V, Produktpalette: -, productTraceability: No, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Voltage - Input: 4V ~ 36V
Current - Output: 1.5A
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: RPY-1.5Q
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1, Non-Isolated
на замовлення 107 шт:
Кількість Ціна
RPY-1.5Q-EVM-1 RPY-1.5Q-EVM-1 Виробник : RECOM Power RPY_1_5Q_EVM_1-2999244.pdf Power Management IC Development Tools 7.5W 4-36Vin 5Vout 1.5A Eval