RQ73C1E442RBTD
RQ73C1E442RBTD TE Connectivity
engds17732702b3.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Thin Film 0402 442 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RQ73C1E442RBTD RQ73C1E442RBTD Виробник : TE Connectivity Passive Product RQ73-0618%20v2.pdf Description: RES 442 OHMS 0.1% 1/16W 0402
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5