RR01J100KTB
RR01J100KTB TE Connectivity
engds317734492e.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Film 100K Ohm 5% 1W ±300ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100K OHM 5% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RR01J100KTB RR01J100KTB Виробник : TE Connectivity Passive Product product-3-1879351-8.datasheet.pdf Description: RES 100K OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Мінімальне замовлення: 16
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 kOhms