RR01J120RTB
RR01J120RTB TE Connectivity
engds317734492e.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Film 120 Ohm 5% 1W ±300ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo
на замовлення 280000 шт:
Написати відгук
Description: RES 120 OHM 5% 1W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 120 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RR01J120RTB RR01J120RTB Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=3-1773449-2&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=6-1879350-7 Description: RES 120 OHM 5% 1W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 120 Ohms
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 120 Ohms
Мінімальне замовлення: 23
на замовлення 525 шт:
Мінімальне замовлення: 23
RR01J120RTB RR01J120RTB Виробник : TE Connectivity engds317734492e.pdf Res Metal Film 120 Ohm 5% 1W ±300ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo