RSS3W4K7JTB
RSS3W4K7JTB TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 4.7K OHM 5% 3W AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 4.7 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 4.7K OHM 5% 3W AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 4.7 kOhms.