RSS7W33KJ TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 33K OHM 5% 7W AXIAL
Packaging: Bag
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.335" Dia x 1.614" L (8.50mm x 41.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 33 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 33K OHM 5% 7W AXIAL, Packaging: Bag, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.335" Dia x 1.614" L (8.50mm x 41.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 33 kOhms.