RSS8-3.33.3-R
RSS8-3.33.3-R Recom Power
RSS%2CRSD.pdf
Виробник: Recom Power
Description: CONV DC/DC 1W 3.3VIN 3.3VOUT
Features: SCP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD Module
Size / Dimension: 0.50" L x 0.32" W x 0.29" H (12.8mm x 8.2mm x 7.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 3.6V
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 303mA
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONV DC/DC 1W 3.3VIN 3.3VOUT, Features: SCP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD Module, Size / Dimension: 0.50" L x 0.32" W x 0.29" H (12.8mm x 8.2mm x 7.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 3.6V, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 303mA, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції RSS8-3.33.3-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSS8-3.33.3-R RSS8-3.33.3-R Виробник : Recom Power RSS%2CRSD.pdf Description: CONV DC/DC 1W 3.3VIN 3.3VOUT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: SCP
Package / Case: 8-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 3.6V
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 303mA
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV