RT314005F
RT314005F TE Connectivity / P&B
product-1419108-8.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays SPDT 16A 5VDC 62Ohm PCB MINIATURE RELAY
на замовлення 833 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 80.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 0.5 VDC, Must Operate Voltage: 3.5 VDC, Operate Time: 8 ms, Release Time: 6 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 6400VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT314005F RT314005F Виробник : TE Connectivity eng_ds_rt1pb_4.pdf Power Relay 5VDC 16A SPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 9900 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
товару немає в наявності
товару немає в наявності
RT314005F RT314005F Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-1419108-8.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CQC, CSA, cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 80.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 0.5 VDC
Must Operate Voltage: 3.5 VDC