RT33LF12
RT33LF12 TE Connectivity
eng_ds_rt1_inrush_4.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 12VDC 16A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 280 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT33LF12 RT33LF12 Виробник : TE Connectivity eng_ds_rt1_inrush_4.pdf Power Relay 12VDC 16A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT