RT424005
RT424005 TE Connectivity
engdsrt23.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 5VDC 8A DPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 12399 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 67
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 5V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 80 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 0.5 VDC, Must Operate Voltage: 3.5 VDC, Operate Time: 8 ms, Release Time: 6 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 3200VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT424005 RT424005 Виробник : TE Connectivity engdsrt23.pdf Power Relay 5VDC 8A DPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 65
Мінімальне замовлення: 4
Мінімальне замовлення: 55
Мінімальне замовлення: 80
Мінімальне замовлення: 49
RT424005 RT424005 Виробник : TE Connectivity / Schrack DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RT2&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=5-1393243-9 General Purpose Relays 5V 8A 2CO THT POWER RELAY
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 3
RT424005 RT424005 Виробник : TE CONNECTIVITY - SCHRACK 1870236.pdf Description: TE CONNECTIVITY - SCHRACK - RT424005 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe RT2, monostabil, DPDT, 5V DC, 8A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Nickel
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 8A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 62ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: RT2 Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 5VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 3
RT424005 RT424005 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RT2&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=5-1393243-9 Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 5V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CQC, CSA, cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 80 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 0.5 VDC
Must Operate Voltage: 3.5 VDC
Operate Time: 8 ms
Release Time: 6 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 3200VA
товару немає в наявності