RT424005F
RT424005F TE Connectivity
eng_ds_rt2pb_4.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 5VDC 8A DPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 14.2 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 0.5 VDC, Must Operate Voltage: 3.5 VDC, Operate Time: 8 ms, Release Time: 6 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 3200VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT424005F RT424005F Виробник : TE Connectivity eng_ds_rt2pb_4.pdf Power Relay 5VDC 8A DPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 440 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
на замовлення 140 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 31
RT424005F RT424005F Виробник : TE Connectivity / P&B DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RT2pb&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=1-1419108-6 General Purpose Relays DPDT 8A 5VDC GEN PURPOSE RELAY
товару немає в наявності
товару немає в наявності
RT424005F Виробник : Tyco DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RT2pb&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=1-1419108-6 POWER RELAY, DPDT, 5VDC, 8A, PC BOARD Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
RT424005F RT424005F Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RT2pb&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=1-1419108-6 Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 14.2 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 0.5 VDC
Must Operate Voltage: 3.5 VDC