RT424110
RT424110 TE Connectivity / Schrack
product-7-1393243-5.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schrack
General Purpose Relays DPDT 8A 110VVDC
на замовлення 1480 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 110V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 14.2 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 11 VDC, Must Operate Voltage: 77 VDC, Operate Time: 8 ms, Release Time: 6 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 3200VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT424110 RT424110 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-7-1393243-5.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 110V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CQC, CSA, cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 14.2 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 11 VDC
Must Operate Voltage: 77 VDC
Operate Time: 8 ms
Release Time: 6 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 3200VA
на замовлення 791 шт:
Кількість Ціна
RT424110 RT424110 Виробник : TE Connectivity engdsrt23.pdf Power Relay 110VDC 8A DPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
Мінімальне замовлення: 40
на замовлення 940 шт:
Мінімальне замовлення: 18
RT424110 Виробник : NAIS product-7-1393243-5.datasheet.pdf 07+