RT424A24
RT424A24 TE Connectivity
engdsrt2bistable5.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 24VDC 8A DPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 265 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -10°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 14.2 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 3200VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT424A24 RT424A24 Виробник : TE Connectivity engdsrt2bistable5.pdf Power Relay 24VDC 8A DPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 916 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
на замовлення 917 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 24
RT424A24 RT424A24 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_RT2_bistable_5.pdf General Purpose Relays DPDT 8A 24VDC Power PCB Relay
на замовлення 732 шт:
Мінімальне замовлення: 22
RT424A24 RT424A24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-4-1393243-7.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -10°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 14.2 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 3200VA