RTD34012
RTD34012
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RT1&DocType=DS&DocLang=English
Код товару: 108382
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTD34012 RTD34012 Виробник : TE Connectivity 262531522130696ddetrolleractionshowdocdociddatasheet7frt17f.pdf Power Relay 12VDC 16A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 3536 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Мінімальне замовлення: 500
RTD34012 RTD34012 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RT1&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CQC, CSA, cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 14.2 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 8 ms
Release Time: 6 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 6400VA
Мінімальне замовлення: 2
RTD34012 RTD34012 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_RT1pb_4.pdf General Purpose Relays 16 AMP 12VDC SPST NO PCB RELAY
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 43
на замовлення 25 шт:
RTD34012 Виробник : TYCO DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RT1&DocType=DS&DocLang=English 10+ TYCO
товару немає в наявності