RTD34012F
RTD34012F TE Connectivity / P&B
ENG_DS_RT1pb_4.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays SPST-NO 16 A 12 VDC
на замовлення 1663 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 33.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 8 ms, Release Time: 6 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 6400VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTD34012F RTD34012F Виробник : TE Connectivity eng_ds_rt1pb_4.pdf Power Relay 12VDC 16A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
RTD34012F RTD34012F Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RT1pb&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CQC, CSA, cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 8 ms
Release Time: 6 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 6400VA
на замовлення 320 шт:
Мінімальне замовлення: 29
товару немає в наявності