RTE24006F
RTE24006F TE Connectivity
eng_ds_rt2pb_4.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 6VDC 8A DPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 1660 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 6V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 6VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 66.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 4.2 VDC, Operate Time: 8 ms, Release Time: 6 ms, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 3200VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTE24006F RTE24006F Виробник : TE Connectivity eng_ds_rt2pb_4.pdf Power Relay 6VDC 8A DPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
RTE24006F RTE24006F Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_RT2_1014-729183.pdf General Purpose Relays 8 AMP 6VDC DPDT
на замовлення 343 шт:
товару немає в наявності
RTE24006F RTE24006F Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RT2pb&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 6V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 6VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CQC, CSA, cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 66.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 4.2 VDC