RV-241509D
RV-241509D Recom Power
RV.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 14 Leads
Size / Dimension: 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 26.4V
Current - Output (Max): 66mA, 111mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -9V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 6 kV
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 24-DIP Module, 14 Leads, Size / Dimension: 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 26.4V, Current - Output (Max): 66mA, 111mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -9V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 6 kV.
Інші пропозиції RV-241509D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV-241509D RV-241509D Виробник : RECOM Power RV-S_D-462745.pdf Isolated DC/DC Converters 2W 24VIN +15/-9V THT
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
RV-241509D RV-241509D Виробник : Recom Power RV.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Features: SCP
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Voltage - Input (Max): 26.4V
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -9V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 6 kV