RV24YN20SB103
Код товару: 134014
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Резистори > Змінні резистори (потенціометри)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RV24YN20SB103
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV24YN20SB103
на замовлення 1280 шт:
Description: Potentiometer: shaft; 10kΩ; 300mW; ±10%; 6mm; carbon; 1kV; -10÷85°C
Resistance: 10kΩ
Operating temperature: -10...85°C
Tolerance: ±10%
Characteristics: linear
Power: 0.3W
Shaft diameter: 6mm
Shaft length: 20mm
Body dimensions: Ø24.6x13.5mm
Electrical rotation angle: 280°
Mechanical rotation angle: 300°
Insulation voltage: 1kV