RY611024
RY611024 TE Connectivity
engdsryiia2.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 24VDC 8A SPDT(28.5mm 10.1mm 12.3mm) THT
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 77
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - SCHRACK - RY611024 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe RYII, monostabil, SPDT, 24V DC, 8A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Nickel, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 8A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 2.35kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: RYII Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 250VAC, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RY611024 RY611024 Виробник : TE Connectivity engdsryiia2.pdf Power Relay 24VDC 8A SPDT(28.5mm 10.1mm 12.3mm) THT
на замовлення 300 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
RY611024 RY611024 Виробник : TE Connectivity ENG_DS_RYII_A2.pdf General Purpose Relays 24VDC SPDT 8A Wash tight
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 480 шт:
Мінімальне замовлення: 60
RY611024 RY611024 Виробник : TE CONNECTIVITY - SCHRACK 4130305.pdf Description: TE CONNECTIVITY - SCHRACK - RY611024 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe RYII, monostabil, SPDT, 24V DC, 8A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Nickel
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 8A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.35kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: RYII Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250VAC
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 4
RY611024 RY611024 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RYII&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10.2 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 9 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 3200VA
Мінімальне замовлення: 2