RZ01-1A3-D024
RZ01-1A3-D024 TE Connectivity
eng_ds_rz_2.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 24VDC 12A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 3260 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 3.5mm p 12A 1formA (1NO) AgSnO2 24VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RZ01-1A3-D024 RZ01-1A3-D024 Виробник : TE Connectivity eng_ds_rz_2.pdf Power Relay 24VDC 12A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
на замовлення 180 шт:
Мінімальне замовлення: 94
RZ01-1A3-D024 Виробник : TE Connectivity / Schrack ENG_DS_RZ_0920-729232.pdf General Purpose Relays 3.5mm p 12A 1formA (1NO) AgSnO2 24VDC