RZ01-1A4-D048
RZ01-1A4-D048 TE Connectivity
eng_ds_rz_2.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 48VDC 12A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 3300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 95
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RZ01-1A4-D048 RZ01-1A4-D048 Виробник : TE Connectivity eng_ds_rz_2.pdf Power Relay 48VDC 12A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 66
RZ01-1A4-D048 RZ01-1A4-D048 Виробник : TE Connectivity / Schrack ENG_DS_RZ_0920-736214.pdf General Purpose Relays 1FormA-NO 48V 12A at 250V