RZ01-1C3-D012
RZ01-1C3-D012 TE Connectivity
eng_ds_rz_2.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 12VDC 12A SPDT(29x12.7x15.7)mm THT
на замовлення 580 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 3.5mm p 12A 1formC (1CO) AgSnO2 12VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RZ01-1C3-D012 RZ01-1C3-D012 Виробник : TE Connectivity eng_ds_rz_2.pdf Power Relay 12VDC 12A SPDT(29x12.7x15.7)mm THT
на замовлення 480 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
RZ01-1C3-D012 Виробник : TE Connectivity / Schrack ENG_DS_RZ_0920-729286.pdf General Purpose Relays 3.5mm p 12A 1formC (1CO) AgSnO2 12VDC