RZ03-1A3-D012
RZ03-1A3-D012 TE Connectivity
8969467154632989694368273962eng_ds_1-1773891-3_rz_relay_flyer_0217.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 12VDC 16A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 3880 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 92
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
RZ03-1A3-D012 RZ03-1A3-D012 Виробник : TE Connectivity 8969467154632989694368273962eng_ds_1-1773891-3_rz_relay_flyer_0217.pdf Power Relay 12VDC 16A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT