RZ03-1A4-D048
RZ03-1A4-D048 TE Connectivity
eng_ds_rz_2.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 48VDC 16A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 94
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Power/Signal Relay, 1 Form A, 48, Packaging: Bulk, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RZ03-1A4-D048 Виробник : TE Connectivity Description: Power/Signal Relay, 1 Form A, 48
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
RZ03-1A4-D048 RZ03-1A4-D048 Виробник : TE Connectivity / Schrack ENG_DS_RZ_0920-735770.pdf General Purpose Relays 1FormA-NO 48V 12A at 250V