RZ03-1C3-D024-R TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
PCB Standard Power Relays, 16A Contact Currentrating
на замовлення 5760 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 143
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: General Purpose Relays RZ03-1C3-, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 8 ms, Release Time: 6 ms, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 4000VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CQC, cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 8 ms
Release Time: 6 ms
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 4000VA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
RZ03-1C3-D024-R Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RZ&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=3-2158000-1 PCB Standard Power Relays, 16A Contact Currentrating