S2403BP12NM
S2403BP12NM TE Connectivity / Laird External Antennas
ANT_DS_S2403BP_0212-3045881.pdf
Виробник: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas Omni,PolMnt,12in,NM
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR BRKT MT, Packaging: Bulk, Features: Cable - 305mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Applications: WiMax™, Gain: 3dBi, Termination: N Type Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 11.500" (292.10mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 50 W.
Інші пропозиції S2403BP12NM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S2403BP12NM Виробник : TE Connectivity pgurl_128573313.pdf Antenna, Omni, PolMnt, 12in, NM 2400-2500MHz, 5dBi
товару немає в наявності
S2403BP12NM S2403BP12NM Виробник : TE Connectivity Laird ANT-DS-S2403BP%200212.pdf Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR BRKT MT
Packaging: Bulk
Features: Cable - 305mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications: WiMax™
Gain: 3dBi
Termination: N Type Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 11.500" (292.10mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 50 W