S9025PRNF
S9025PRNF TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Description: 902-928MHZ 5DBI RH N-FEMALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Applications: General Purpose
Gain: 5.5dBi
Termination: N Type Female
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Panel
Height (Max): 0.710" (18.03mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
Power - Max: 10 W
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - S9025PRNF - RFID-Antenne, 928MHz, 5.5dBi, N-Steckverbinder, 10W, rechtsdrehend, Panelmontage, tariffCode: 85291069, rohsCompliant: Y-EX, Antenne: RFID, Verstärkung: 5.5dBi, Antennenkabellänge: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: 5A991.g, Antennenmontage: Panelmontage, euEccn: NLR, Betriebsfrequenz: 928MHz, Produktpalette: S9, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Rechtsdrehend, Sendeleistung: 10W, Antennenanschluss: N-Steckverbinder, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S9025PRNF S9025PRNF Виробник : TE Connectivity engdsantdss9025p11200tea2.pdf Antenna Panel 5.5dBi Gain 928MHz
на замовлення 22 шт:
Кількість Ціна
товару немає в наявності
S9025PRNF Виробник : TE CONNECTIVITY 2774014.pdf Description: TE CONNECTIVITY - S9025PRNF - RFID-Antenne, 928MHz, 5.5dBi, N-Steckverbinder, 10W, rechtsdrehend, Panelmontage
tariffCode: 85291069
rohsCompliant: Y-EX
Antenne: RFID
Verstärkung: 5.5dBi
Antennenkabellänge: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: 5A991.g
Antennenmontage: Panelmontage
euEccn: NLR
Betriebsfrequenz: 928MHz
Produktpalette: S9
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Rechtsdrehend
Sendeleistung: 10W