S9025PRRTN
S9025PRRTN TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Antennas Panel,RHCP,fixed,RTN M
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - S9025PRRTN - RFID-Antenne, 928MHz, 5.5dBi, 10W, RP-TNC-Steckverbinder, Panelmontage, rechtsdrehend, tariffCode: 85176990, rohsCompliant: Y-EX, Antenne: UHF / RFID, Verstärkung: 5.5dBi, Antennenkabellänge: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: 7A994, Antennenmontage: Panelmontage, euEccn: NLR, Betriebsfrequenz: 928MHz, Produktpalette: -, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Rechtsdrehend, Sendeleistung: 10W, Antennenanschluss: RP-TNC-Steckverbinder, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: 5.5dBi Gain Max
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 132.08mm L x 132.08mm W x 18.03mm H
Frequency: 902MHz ~ 928MHz
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
S9025PRRTN S9025PRRTN Виробник : TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-S9025P_1120_0-TE&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=S9025PRRTN Description: TE CONNECTIVITY - S9025PRRTN - RFID-Antenne, 928MHz, 5.5dBi, 10W, RP-TNC-Steckverbinder, Panelmontage, rechtsdrehend
tariffCode: 85176990
rohsCompliant: Y-EX
Antenne: UHF / RFID
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: 7A994
Antennenmontage: Panelmontage
euEccn: NLR
Betriebsfrequenz: 928MHz
Produktpalette: -
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Rechtsdrehend
Sendeleistung: 10W
Antennenanschluss: RP-TNC-Steckverbinder
SVHC: To Be Advised
на замовлення 4 шт:
S9025PRRTN Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-S9025P_1120_0-TE&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=S9025PRRTN Antenna Panel 5.5dBi Gain 928MHz