S9025PRSMF
S9025PRSMF TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Description: 902-928MHZ 5DBI RH FIXED SMA-FEM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Applications: General Purpose
Gain: 5.5dBi
Termination: N Female, RP-TNC Female, RP-SMA Female, SMA Female
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Panel
Height (Max): 0.710" (18.03mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
на замовлення 33 шт:
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - S9025PRSMF - RFID-Antenne, 928MHz, 5.5dBi, 10W, SMA-Steckverbinder, Panelmontage, rechtsdrehend, tariffCode: 85176990, rohsCompliant: Y-EX, Antenne: UHF / RFID, Verstärkung: 5.5dBi, Antennenkabellänge: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Antennenmontage: Panelmontage, euEccn: NLR, Betriebsfrequenz: 928MHz, Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Rechtsdrehend, Sendeleistung: 10W, Antennenanschluss: SMA-Steckverbinder, SVHC: Lead (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S9025PRSMF S9025PRSMF Виробник : TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-S9025P_1120_0-TE&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=S9025PRSMF Description: TE CONNECTIVITY - S9025PRSMF - RFID-Antenne, 928MHz, 5.5dBi, 10W, SMA-Steckverbinder, Panelmontage, rechtsdrehend
tariffCode: 85176990
rohsCompliant: Y-EX
Antenne: UHF / RFID
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Antennenmontage: Panelmontage
euEccn: NLR
Betriebsfrequenz: 928MHz
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Rechtsdrehend
Sendeleistung: 10W