S90R5ABD1-120
S90R5ABD1-120 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_S89RS90R_0505-1067466.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Solenoids SPDT 20A QC 120VAC
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY IMPULSE SPDT 20A 120V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Relay Type: Impulse, Coil Current: 75 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Operate Voltage: 102 VAC, Coil Insulation: Class B.
Інші пропозиції S90R5ABD1-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S90R5ABD1-120 S90R5ABD1-120 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays S89 90_DS.pdf Description: RELAY IMPULSE SPDT 20A 120V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Relay Type: Impulse
Coil Current: 75 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC