SC30101KT
SC30101KT TE Connectivity Passive Product
product-1624001-3.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: FIXED IND 100UH 149MA 8 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 8Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 13MHz
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 149 mA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 149MA 8 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 8Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 13MHz, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 149 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SC30101KT SC30101KT Виробник : TE Connectivity / AMP product-1624001-3.datasheet.pdf Power Inductors - Leaded 100uH 149mA 8Ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SC30101KT SC30101KT Виробник : TE Connectivity Passive Product product-1624001-3.datasheet.pdf Description: FIXED IND 100UH 149MA 8 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 8Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 149 mA
на замовлення 990 шт:
Мінімальне замовлення: 2
SC30101KT SC30101KT Виробник : TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS 1732078.pdf Description: TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS - SC30101KT - HF-Drossel, SC30 Series, 100 µH, 149 mA, 8 ohm, ± 10%, 13 MHz
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Eigenresonanzfrequenz: 13MHz
Induktivitätstoleranz: ± 10%
Induktivität: 100µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 149mA
isCanonical: Y
DC-Widerstand, max.: 8ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: SC30 Series
на замовлення 574 шт:
Мінімальне замовлення: 3
SC30101KT SC30101KT Виробник : TE Connectivity 440841494609336ddetrolleractionshowdocdociddatasheet7f177328.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 10% 2.5MHz 50Q-Factor 149mA 8Ohm DCR AXL Ammo
на замовлення 150 шт:
Мінімальне замовлення: 39
SC30101KT SC30101KT Виробник : TE Connectivity engds1773282d.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 10% 2.5MHz 50Q-Factor 149mA 8Ohm DCR AXL Ammo