SC30151KT
SC30151KT SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
1732078.pdf
Виробник: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - SC30151KT - HF-Drossel, SC30, 150 µH, 108 mA, 15 ohm, ± 10%, 11 MHz
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Eigenresonanzfrequenz: 11MHz
Induktivität: 150µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 108mA
DC-Widerstand, max.: 15ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - SC30151KT - HF-Drossel, SC30, 150 µH, 108 mA, 15 ohm, ± 10%, 11 MHz, tariffCode: 85045000, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Eigenresonanzfrequenz: 11MHz, Induktivität: 150µH, euEccn: NLR, DC-Nennstrom: 108mA, DC-Widerstand, max.: 15ohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SC30151KT SC30151KT Виробник : TE Connectivity / AMP DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1624006&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Power Inductors - Leaded SC30 -10-2539 -10 150UH AMMO 500
на замовлення 1885 шт:
Кількість Ціна
SC30151KT SC30151KT Виробник : TE Connectivity engds1773282d.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 10% 790KHz 30Q-Factor 108mA 15Ohm DCR AXL Ammo
товару немає в наявності
SC30151KT SC30151KT Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1624006&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: FIXED IND 150UH 108MA 15 OHM TH