SC30331KT
SC30331KT TE Connectivity
engds1773282d.pdf
Виробник: TE Connectivity
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 10% 790KHz 30Q-Factor 79mA 28Ohm DCR AXL Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SC30331KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SC30331KT SC30331KT Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1624020&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: FIXED IND 330UH 79MA 28 OHM TH
товару немає в наявності
SC30331KT Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1624020&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Power Inductors - Leaded SC30-10-2543-10 330UH AMMO 500