SC30R27KT
SC30R27KT SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
1732078.pdf
Виробник: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - SC30R27KT - Induktivität, Leistungsinduktivität, axial bedrahtet, 270nH, 1.05A, 0.16 Ohm, ± 10%, Baureihe SC30
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: 10%
Induktivität: 270nH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 1.05A
DC-Widerstand, max.: 0.16ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: SC30 Series
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 64 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - SC30R27KT - Induktivität, Leistungsinduktivität, axial bedrahtet, 270nH, 1.05A, 0.16 Ohm, ± 10%, Baureihe SC30, tariffCode: 85045000, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Induktivitätstoleranz: 10%, Induktivität: 270nH, euEccn: NLR, DC-Nennstrom: 1.05A, DC-Widerstand, max.: 0.16ohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: SC30 Series, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Інші пропозиції SC30R27KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SC30R27KT SC30R27KT Виробник : TE Connectivity engds1773282d.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 270nH 10% 25MHz 33Q-Factor 1.05A 160mOhm DCR AXL Ammo
товару немає в наявності
SC30R27KT SC30R27KT Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1624049&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: FIXED IND 270NH 1.05A 160 MOHM
товару немає в наявності
SC30R27KT Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773282_D-725858.pdf Power Inductors - Leaded SC30 -10-2506 -10 0.27UH AMMO 500