SC30R56KT
SC30R56KT TE Connectivity
440841494609336ddetrolleractionshowdocdociddatasheet7f177328.pdf
Виробник: TE Connectivity
Inductor Power Shielded Wirewound 560nH 10% 25MHz 30Q-Factor 595mA 500mOhm DCR AXL Ammo
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SC30R56KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SC30R56KT SC30R56KT Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1624053&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: FIXED IND 560NH 595MA 500MOHM TH
товару немає в наявності
SC30R56KT Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773282_D.pdf Power Inductors - Leaded SC30-10-2510-10 0.56UH AMMO 500