Продукція > N/A > SFW11R-1STE1
SFW11R-1STE1 N/A
sfw12.pdf
Виробник: N/A
97+
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC BOTTOM 11POS 1MM RA, Features: Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin Alloy, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 11, Pitch: 0.039" (1.00mm), Termination: Solder, Height Above Board: 0.106" (2.70mm), Locking Feature: Slide Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm, Housing Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Cable End Type: Straight, Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom.
Інші пропозиції SFW11R-1STE1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW11R-1STE1 Виробник : Amphenol ICC (FCI) sfw12.pdf Description: CONN FFC FPC BOTTOM 11POS 1MM RA
Features: Zero Insertion Force (ZIF)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin Alloy
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 11
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination: Solder
Height Above Board: 0.106" (2.70mm)
Locking Feature: Slide Lock
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm