Продукція > Реле > SGR282ZK 24VDC
SGR282ZK 24VDC
Код товару: 204292
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SGR282ZK 24VDC за ціною від 1126.19 грн до 2061.06 грн
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SGR282ZK-24VDC SGR282ZK-24VDC Виробник : ELESTA Relays datasheet-sgr282-zk-en.pdf Power Relay 24VDC DPDT(30.2x12.7x25.6)mm THT
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
SGR282ZK 24VDC SGR282ZK 24VDC Виробник : ELESTA 3625673.pdf Description: ELESTA - SGR282ZK 24VDC - Sicherheitsrelais, 24 VDC, DPDT, SGR 282 ZK Series, Durchsteckmontage, 8 A, Lötanschlüsse
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Silber-Kupfer-Nickel
Kontaktstrom: 8A
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
AC-Kontaktspannung, nom.: 250V
euEccn: NLR
Relaismontage: Durchsteckmontage
DC-Kontaktspannung, nom.: 250V
Produktpalette: SGR 282 ZK Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 913 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 184 шт:
З цим товаром купують
GT1-4121 Крокодильчик чорний, довжина 100мм
2 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Global Tone
Інструмент та прилади > Аксесуари до інструменту та обладнання
Тип: Крокодильчик
Опис: Крокодильчик з ізоляцією чорний, довжина 100мм, максимальний струм: 50A, розкриття: 30mm
у наявності: 287 шт
243 шт - склад
8 шт - РАДІОМАГ-Київ
12 шт - РАДІОМАГ-Львів
10 шт - РАДІОМАГ-Харків
14 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 3
Виробник: Global Tone
Тип: Крокодильчик