SMF74K7JT
SMF74K7JT TE CONNECTIVITY - CGS
3161256.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - CGS
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - SMF74K7JT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 4.7 kohm, ± 5%, 7 W, SMD, Metallschichtwiderstand
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: SMD
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 7W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: N
Widerstand: 4.7kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: -
euEccn: NLR
Produktpalette: SM Series
productTraceability: No
Nennspannung: 750V
Betriebstemperatur, max.: 200°C
Produktbreite: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - SMF74K7JT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 4.7 kohm, ± 5%, 7 W, SMD, Metallschichtwiderstand, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: SMD, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 7W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 4.7kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: -, euEccn: NLR, Produktpalette: SM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 750V, Betriebstemperatur, max.: 200°C, Produktbreite: -, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMF74K7JT SMF74K7JT Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=DS&DocLang=English Description: SMF 7W 4K7 5% TAPED
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.906" L x 0.374" W (23.00mm x 9.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.390" (9.90mm)
Part Status: Active
Resistance: 4.7 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
SMF74K7JT SMF74K7JT Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS 3161256.pdf Description: TE CONNECTIVITY - CGS - SMF74K7JT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 4.7 kohm, ± 5%, 7 W, SMD, Metallschichtwiderstand
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 7W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 4.7kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: -
euEccn: NLR
Produktpalette: SM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 750V
Produktbreite: -
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 6
SMF74K7JT SMF74K7JT Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773242_F-1958236.pdf Thin Film Resistors - SMD SMF 7W 4K7 5% Taped
Мінімальне замовлення: 2
SMF74K7JT SMF74K7JT Виробник : TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=DS&DocLang=English Description: TE CONNECTIVITY - SMF74K7JT - RES, 4K7, 5%, 7W, METAL FILM, SMD
Widerstandstechnologie: Metal Film
Nennleistung: 7W
Widerstandstyp: High Power
Widerstand: 4.7kohm
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 23mm
Nennspannung: 750V
Produktbreite: 9.5mm
directShipCharge: 25
Мінімальне замовлення: 4
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 4.7 kOhms