SMV2W150KJT
SMV2W150KJT TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: SMV 2W 150K 5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Anti-Sulfur, Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Resistance: 150 kOhms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: SMV 2W 150K 5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Resistance: 150 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMV2W150KJT SMV2W150KJT Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242-1&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=1-2176322-3 Description: SMV 2W 150K 5%
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Resistance: 150 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SMV2W150KJT SMV2W150KJT Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242-1&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=1-2176322-3 Thick Film Resistors - SMD SMV 2W 150K 5% SMD Resistor