SMW2100RJT TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 100 OHM 5% 2W 2616
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - SMW2100RJT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 5%, 2 W, 2616 [Metrisch 6740], Drahtwiderstand, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2616 [Metrisch 6740], Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 2W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: N, Widerstand: 100ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 6.7mm, euEccn: NLR, Produktpalette: SM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 300V, Betriebstemperatur, max.: 200°C, Produktbreite: 4mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMW2100RJT | Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS |
на замовлення 2000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
SMW2100RJT | Виробник : TE Connectivity |
Res Wirewound 100 Ohm 5% 2W ±200ppm/°C J-Lead SMD T/R |
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - SMW2100RJT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 5%, 2 W, 2616 [Metrisch 6740], DrahtwiderstandtariffCode: 85332100 rohsCompliant: YES Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2616 [Metrisch 6740] Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Qualifikation: - Nennleistung: 2W Widerstandstyp: Hochleistung isCanonical: N Widerstand: 100ohm usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C Widerstandstoleranz: ± 5% Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C Produktlänge: 6.7mm euEccn: NLR Produktpalette: SM Series productTraceability: No Nennspannung: 300V Betriebstemperatur, max.: 200°C Produktbreite: 4mm SVHC: No SVHC (21-Jan-2025) |
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - SMW2100RJT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 5%, 2 W, 2616 [Metrisch 6740], DrahtwiderstandtariffCode: 85332100 rohsCompliant: YES Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2616 [Metrisch 6740] Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Qualifikation: - Nennleistung: 2W Widerstandstyp: Hochleistung isCanonical: Y Widerstand: 100ohm usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C Widerstandstoleranz: ± 5% Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C Produktlänge: 6.7mm euEccn: NLR Produktpalette: SM Series productTraceability: Yes-Date/Lot Code Nennspannung: 300V Betriebstemperatur, max.: 200°C Produktbreite: 4mm SVHC: No SVHC (21-Jan-2025) |
Description: RES SMD 100 OHM 5% 2W 2616Power (Watts): 2W Tolerance: ±5% Features: Flame Retardant Coating, Safety Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead Temperature Coefficient: ±200ppm/°C Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm) Composition: Wirewound Operating Temperature: -55°C ~ 200°C Number of Terminations: 2 Supplier Device Package: SMD Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm) Part Status: Active Resistance: 100 Ohms |
Wirewound Resistors - SMD SMW2 100R 5% |
товару немає в наявності |